Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie


Nagłówek

Książka teleadresowa

Dyrekcja Urzędu Pracy

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Zbigniew Woszczyński
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy
dyrektor@pup.wlodawa.pl 82 572 52 40 9
Ewa Osowiec
Z-ca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy
zcadyrektora@pup.wlodawa.pl 82 572 52 29
wew. 152
11

Centrum Aktywizacji Zawodowej – Usługi Rynku Pracy

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Ryszard Stefaniuk
Kierownik Referatu Usług Rynku Pracy
eskierownik@pup.wlodawa.pl 82 572 56 96 Parter
Jolanta Dywańska
Doradca klienta, EURES
Lit. K
dywanska@pup.wlodawa.pl 82 5724-769
wew. 161
3
Marta Siwiec
Doradca klienta, EURES
Lit. A,  B,  C,  I,  T
siwiec@pup.wlodawa.pl 82 572 51 45
wew. 156
Parter
Katarzyna Wojtal
Doradca klienta
Lit. D,  E,  F,  G,  H,  Ś,  Ż, Ł
wojtal@pup.wlodawa.pl 82 572 51 45
wew. 156
Parter
Edyta Katolo
Doradca klienta
Lit. S,  U,  V,   L
katolo@pup.wlodawa.pl 82 572 48 29
wew. 159
Parter
Anna Kolemczuk
Doradca klienta
Lit. O,  P,  R,  Z
klubpracy@pup.wlodawa.pl 82 572 48 29
wew. 159
Parter
Katarzyna Gromysz
Doradca klienta - Pomoc administracyjna
Lit. J,  M,  N,  W
gromysz@pup.wlodawa.pl 82 572 51 75
wew. 168
Parter

Centrum Aktywizacji Zawodowej – Ewidencja Świadczeń

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Ilona Kozioł
Pomoc administracyjna
kolziol@pup.wlodawa.pl 82 572 51 45
wew. 166
13
Piotr Dudkiewicz
Rejestracja osób bezrobotnych
rejestracja@pup.wlodawa.pl 82 572 44 43
wew. 154
Parter

Centrum Aktywizacji Zawodowej – Instrumenty Rynku Pracy

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Urszula Kazub
Dotacje na działalność gospodarczą, doposażenie stanowiska pracy
kazub@pup.wlodawa.pl 82 572 50 60
wew. 177
22
Marta Bukacka
Szkolenia zawodowe, KFS, stypendia z tyt. kontynuacji nauki, studia podyplomowe
szkolenia@pup.wlodawa.pl 82 572 50 60
wew. 177
22
Barbara Lange
Prace interwencyjne, roboty publiczne
lange@pup.wlodawa.pl 82 572 51 39
wew. 157
16
Rajmund Tomaszewski
Pośrednik pracy, oferty pracy, prace społecznie użyteczne
tomaszewski@pup.wlodawa.pl 82 572 51 75
wew. 155
16
Agnieszka Kurylowicz
Staże
staze@pup.wlodawa.pl 82 572 44 41
wew. 153
20
Monika Wachulska
Bony szkoleniowe, zatrudnieniowe, zasiedleniowe
doradca@pup.wlodawa.pl 82 572 44 41
wew. 153
20
Tomasz Wołoszun
Specjalista ds. programów
woloszun@pup.wlodawa.pl 82 572 47 82
wew. 160
17
Ewelina Maśkiewicz
Specjalista ds. programów
maskiewicz@pup.wlodawa.pl 82 572 47 82
wew. 160
17

Księgowość

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Danuta Wieliczko
Główny księgowy
wieliczko@pup.wlodawa.pl 82 572 47 59
wew. 162
15
Krystyna Teodorowicz
Księgowa
teodorowicz@pup.wlodawa.pl 82 572 47 30
wew. 163
14
Małgorzata Matczuk
Księgowa
matczuk@pup.wlodawa.pl 82 572 47 30
wew. 163
14
Izabela Bańka
Pomoc administracyjna
banka@pup.wlodawa.pl 82 572 47 30
wew. 163
14

Referat Organizacyjno-Administracyjny

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Justyna Poljańska
Pomoc adminsitracyjna - Sekretariat
sekretariat@pup.wlodawa.pl 82 572 52 40
Fax 82 572 40 43
10
Tadeusz Olisiejko
Stanowisko ds. organizacyjno administracyjnych - zamówienia publiczne
olisiejko@pup.wlodawa.pl 82 572 50 94
wew. 158
12
Grzegorz Dynkiewicz
Radca Prawny
środa: 13:00 – 15:00
piątek: 08:00 – 12:00
82 572 50 94
wew. 158
12
Krzysztof Sadowski
Administrator
informatyk@pup.wlodawa.pl 82 572 46 91
wew. 164
12

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę